Pronájmy

Jak vše funguje?

První krok

Vysvětlíme vám, jak naše zařízení fungují a jaké možnosti virtuální realita nabízí. Vše vám pomůžeme naplánovat a vybereme pro vás vhodné hry a zážitky dle vašich požadavků.

Druhý krok

Dodáme vám nejnovější technologie virtuální reality. Zajistíme veškeré vybavení pro vaši akci a dohlédneme na to, aby vše proběhlo podle vašich představ.

Třetí krok

Naši operátoři dohlédnou na to, aby vše probíhalo podle plánu. Dorazí na vámi určené místo, nainstalují techniku, zaručí hladký průběh akce a zábavu vašim hostům.

Nabízíme

HTC VIVE

VR headset pomocí senzorů přemění prostor v místnosti do 3D prostředí, ve kterém se uživatel může pohybovat. Ovladači lze manipulovat s objekty a užívat si prostředí jako v reálném světě. Prostřednictvím obchodu Steam je pro HTC Vive dostupné nespočetné množství her.

Escape Igloo

Escape iglú jsou unikové hry ve virtuální realitě, ve kterých se tým až 4 hráčů setká tváří v tvář ve hrách Cosmos či Mind Horror a jejich úkolem je společně během jedné hodiny vyřešit sérii hádanek pouze pomocí rukou - bez ovladačů! Každá hra nabízí sérii jedinečných úkolů, které společně celý tým musí rozřešit. Vhodné na firemní teambuilding, narozeninovou oslavu či jakoukoliv akci, kde chcete nabídnout něco jedinečného.

OCulus rift + touch

Oculus Rift od Facebooku nabízí vysoce kvalitní zážitek ve virtuální realitě. Ovladače vytvoří VR ruce, které mohou manipulovat s různými objekty během her. Jsou pohodlné a snadné na ovládání, což umožní velice jednoduchou navigaci během VR her.

Playstation VR

Playstation VR je nejpopulárnější konzolí na světě, která nabízí hry veškerých žánrů. Headset je díky flexibilnímu nastavení velice pohodlný a umožní tak reálné prožívání všech zážitků. Vyzkoušejte hry jako Star Wars Battlefront nebo Batman Arkham. PS VR nabízíme jako bezplatnou službu pro větší objednávky.

Gear VR + s6

Nejlehčí headset je navržen tak, aby se dal snadno používat a zároveň byl komfortní. K vyzkoušení má až 700 interaktivních zážitků. Ovládání je velice jednoduché a umožní plynulý prožitek ve světe VR. Bezplatné zapůjčení při větší objednávce.

Máte nějaký dotaz?

buy-now-2-2