Teambuilding a Oslavy

Uspořádejte Vaši akci u nás!

Teambuilding

Technologicky nejpokročilejší teambulding všech dob

Nejdůležitějším prvkem potřebným k tomu, abyste splnili všechny výzvy je SPOLUPRÁCE. Každá úroveň hry vyžaduje vzájemnou komunikaci, empatii, kritické myšlení a kooperaci. Je nemožné dokončit misi samostatně, jelikož každý člen posádky hraje v týmu klíčovou roli.

Úniková hra ve virtuální realitě je skvělým zážitkem z jiného světa. Můžete létat a cítíte se při tom úplně reálně. Také můžete vylepšit Vaši spolupráci v týmu kolegů nebo přátel, takže je to ideálním protředkem, který doporučujeme pro teambulidingové aktivity ve firmách.

Bachelor parties

Rozlučka se svobodou

Vy a vaši nejbližší budete vystavěni našemu testu exkluzivních výzev. Nacházíme se přímo v centru Prahy, takže můžete Vaši rozlučku zahájit u nás a pokračovat až do svítání.

Absolutně ohromné!!! Nemůžeme ani vyjádřit naše nadšení z tohoto zážitku, určitě doporučuji!

Bday parties

Oslava narozenin

Pokud se rozhodnete uspořádat Vaši narozeninovou oslavu u nás, tak zažijete nevšední aktivity, které Vás a Vaše přátele nebo rodinu velice sblíží. Vaše narozeninová oslava bude s námi jedinečná a nezapomenutelná!

Budova má zajímavý vhled, je to strašidelný dům! Obsluha byla milá a hra sama o sobě - Cosmos, byla úžasná! Doporučuji každému!

School events

Školní akce

Naše výzvy jsou jedinečné! Během her Vás postavíme do situací, kdy nejen Vy, ale i Vaši spolužáci budete muset ukázat, co ve Vás je. Nabízíme možnost vyzkoušet si nejmodernější dostupné technologie se studentskou slevou. Studenti budou z virtuální reality unešeni!

Byla ta úplně skvělá zkušenost, strašně jsme si to užili. Ačkoliv čtyřem z nás bylo již přes padesát let, tak jsme nikdy dříve nevyzkoušeli nic podobného. Nechtěli jsme nic strašidelného, a tak jsme si vybrali vesmírnou hru. Ten pocit stavu beztíže a létání byl úplně nepopsatelný! Pokud jste v Praze, tak sem vezměte své žáky, stojí to za to!

Questions

Otázky

Neváhejte nás kontaktovat. Rádi zodpovíme jakýkoliv dotaz. Jsme experti, kteří tu jsou pro Vás!

Napiště nám


Provozovna

Torch Entertainment s.r.o.
Václavské náměstí 782/22, 110 00
Praha 1, Nové Město, Česká republika

IČO: 05852242

Spisová značka: C 271480 vedená u Městského soudu v Praze

AKTUÁLNÍ INFORMACE