FAQ

Často kladené dotazy

Únikové hry ve virtuální realitě jsou koncipovány ve stejném duchu jako únikové hry v reálném prostředí. Skupina hráčů musí společně během hodiny dokončit zadanou misi řešením různých hádanek a hlavolamů, a úspěšně se vrátit zpět z virtuálního do reálného světa.

Minimální počet hráčů pro hraní hry jsou 2 osoby, maximálně však může hrát 6 hráčů. Doporučuje skupiny alespoň o 4 hráčích.

Hry se nedoporučují hrát epileptikům, lidé se srdečním onemocněním a těhotné ženy hrají na vlastní nebezpečí. Lidem pod vlivem drog nebo alkoholu bude odepřen přístup ke hře.

Hry nejsou věkově omezeny. Výrobci VR brýlí uvádějí minimální věk pro použítí jejich přístroje 13 let. Pokud hry ve virtuální realitě chtějí hrát i děti nižšího věku, rodiče za ně přebírají plnou zodpovědnost.

Nemusíte se bát vyzkoušet nové věci. Ke hře se nepoužívají žádné ovladače - stačí vám pouze vaše ruce. Kromě toho vám budou naši operátoři během celé hry k dispozici, takže se opravdu není čeho obávat.

Cosmos je k dispozici ve 13 a Mind Horror ve 3 jazycích. Vzhledem k tomu, že naši operátoři jsou schopni komunikovat v češtině, angličtině, ruštině či španělštině, naše služby nabízíme právě v těchto jazycích.

Pokud si přejete hrát hru v jiném jazyce, ozvěte se nám a my vám sdělíme, zda je hra ve vámi požadovaném jazyce k dispozici. V tomto případě je nutné, aby alespoň 2 lidé z týmu hovořili jedním z jazyků našich operátorů kvůli snadnější komunikaci.

Využít můžete plánovací nástroj Doodle. Pro naplánování události se nemusíte registrovat.

Doba trvání rezervace je 90 minut. Hry se hrají maximálně hodinu a zbytek času je určen na instruktáž a focení po hře.

Stačí, když se dostavíte na určený čas rezervace.​

V současné době bohužel ne. Přijímáme platby v hotovosti na místě nebo platby předem: on-line platba kartou, PayPal a převodem na bankovní účet.

Oculus DK2, Leap Motion senzory a extrémně rychlé a výkonné počítače.

Leap Motion senzory přenesou vaše ruce (pohyby rukou) do hry, kde je uvidíte jako ruce svého avatara.

Ano. Pokud budete chtít poukázku vystavit, napište nám nae-mail nebo zavolejte.

Aktuality ohledně našich služeb, soutěžích a slevách můžete najít na našem Facebooku. Také si můžete přečíst, co o nás napsali ostatní: VRMag reportáž ,Eso Games reportáž , Eso Games rozhovor.

Máte nějaký dotaz?

buy-now-2-2
AKTUÁLNÍ INFORMACE