Možnosti spolupráce

My jsme Torch VR - virtuální realita a zábavní společnost v jednom

Licence

Představe si, že jste to nejskvělejší herní centrum. Každý den se stojí fronty před dveřmi, aby si lidé mohli vyzkoušet Vaše hry. Prodáváme licence na produkty virtuální reality a možnost jejich komerční aplikace v jakémkoliv městě. Není to franšízový model, toto je Vaše značka. My jsme jen Vaši partneři, díky kterým můžete rozšířit virtuální realitu i do Vašeho města.

Franchising

Chtěli byste vkročit do světa virtuální reality a osvojit si dlouholeté principy získané během mnoha let fungování naší společnosti? Máme pro Vás vše nachystané! Tréninky, instalace, marketing, manuály, protokoly a náš technický servis Vám bude k dispozici 24 hodin denně, abychom si byli jistí, že vše funguje správně.

Vývoj

Zaměřujeme se na zábavu. Náš design a know how jsou založeny na tom, aby přinesly přidanou hodnotu Vaší společnosti či eventu tím, že nacházíme ten nejvíce kreativní a autentický přístup , jak prezentovat Váš produkt nebo značku ve virtuální realitě. Můžeme navrhnout design a vytvořit hru tak, aby virtuální realita byla v co nejvyšší kvalitě a na světové úrovni.

Distribuce

Jsme inovátoři v oblasti hraní únikových her a atrakcí ve virtuální realitě. Naše služby si vyzkoušelo již několik tisíc klientů, kteří se s virtuální realitou nikdy dříve nesetkali, avšak jejich reakce byly ohromné. Snažíme se dostát každého slova, které jsme řekli našim klientům, ať už to byli rodiny, banda přátel nebo společnosti. A víme, co to znamená tato slova doručit přesně jim.

Technický servis

Pro každou z výše uvedených nabídek spolupráce poskytujeme vzdálenou podporu pro Váš projekt. Nasbírali jsme plno zkušeností, abychom zjistili, kde vznikl nebo může nastat problém. A tak jsem tu pro Vás, abychom Vám garantovali, že chod Vašeho podniku je zcela v pořádku. Některé naše řešení zahrnují rozvoj webu, rezervační systém a vzdálenou podporu.

Napiště nám


Provozovna

Torch Entertainment s.r.o.
Václavské náměstí 782/22, 11000
Praha 1, Nové Město, Česká republika

IČO: 05852242

Spisová značka: C 271480 vedená u Městského soudu v Praze

AKTUÁLNÍ INFORMACE